Ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí v sobotu 23. mája 2026 navštívili Župný dom v Dolnom Kubíne a spolu s nami oslávili Noc múzeí a galérií.
Až do večerných hodín návštevníci využili možnosť prezrieť si aktuálne výstavy a stále expozície Oravskej galérie. Malí aj veľkí si užili tvorivé aktivity v neformálnom prostredí a kurátorská komentovaná prehliadka výstavy Nedeľné popoludnie ponúkla priestor na diskusiu.
Ďakujeme za Vašu priazeň!










